SEO auditas – veiksmai, kuriais tikrinamas svetainės, elektroninės parduotuvės pritaikymas paieškos sistemoms, nustatomi neatitikimai SEO standartams, bei paruošiamos rekomendacijos svetainės klaidų taisymui. Svarbu - auditas klaidų neištaisys, jis jas parodys. Idealių svetainių nėra, yra tik uždirbančios ir neuždirbančios svetainės. Jei tikslas yra ne idealiai paruošti svetainę, o pagerinti esamą jos padėtį - po audito pateiksime prioritetinių ir rekomenduojamų darbų planą.

Tinkamai atliktas SEO auditas, gali atskleisti tobulintinas svetainės turinio, struktūros, indeksuojamumo dalis, pateikti plėtros rekomendacijas, ar tiesiog nustatyti klaidas, bei neatitikimus, kurie gali trukdyti svetainei maksimaliai reitinguotis (turėti aukštesnes pozicijas) paieškos sistemose.

 

Kas tikrinama svetainės audito metu?
  • Google analytics duomenys;
  • Search Console duomenys;
  • Svetainės struktūrinių puslapių indeksacijos būklė;
  • Svetainės struktūrinių puslapių atitikimas SEO standartams;
  • Svetainės vidinių nuorodų tinklo struktūra ir atitikimas SEO standartams;
  • Pasikartojančio turinio problemos;
  • Dubliuoto turinio problemos;
  • Kitos dažniausiai pasitaikančius potencialios klaidos.

SEO Spiders svetainės audito paslaugos apima apie 100 rodiklių patikrą, klaidų taisymo instrukcijas bei bendrųjų svetainės tobulinimo rekomendacijų sudarymą. Bazinį auditą rekomenduojame visiems interneto projektams be išimties, detalųjį – planuojantiems ilgalaikes investicijas (ir pajamas) į paieškos sistemas.

Dažniausiai svetainės, elektroninės parduotuvės auditas yra atliekamas kartu su kitais vidinio SEO veiksmais. Atliekant auditą lygiagrečiai su raktinių žodžių tyrimu yra vertinamas ir puslapių paruošimas pagal raktinius žodžius.

Atlikus auditą, jo rezultatai aptariami, pateikiamas taisytinų vietų sąrašas pagal prioritetus. Darant kartu su vidinio SEO veiksmais – atliekama ir taisytinų vietų priežiūra ir patikra po jų įgyvendinimo.

Norite gauti individualų SEO audito pasiūlymą svetainei ar el. parduotuvei? Susisiekite telefonu +370 656 87705 arba el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gaukite pasiūlymą

Susisieki telefonu +370 602 74432, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą. Neteisingas Captcha