Maximumas, kam esame pasidarę namų darbus ir pasiruošę iš anksto. Visos privalomos vidinio SEO procedūros, maksimalus papildomų priemonių pradinis paketas bei optimalus tolimesnio palaikymo veiksmų rinkinys maksimaliam konkurencijos įveikimui. Išorinio SEO atveju registruojame daugiau nei 150 Google stebimų, atrinktų ir patikimų šaltinių!

Šis planas tinka interneto naudą suprantantiems klientams iš vidutinių bei stambesnių Lietuvos interneto rinkų, vidutinėms ar didesnėms elektroninėms parduotuvėms bei norintiems dominuoti smulkesnėse bei iškilti vidutinėse rinkose. Planas apima bene didžiausią (Lietuvos lygmeniu) išorinių šaltinių kiekį bei detalų ir profesionalų vidinį SEO. 7 mėnesius dirbam pagal iš anksto paruoštą planą su 50 raktažodžių, o po jo rūpinamės pasiektais rezultatais bei siekiame juos pagerinti kasmėnesinio užmokesčio pagrindu.

Atlikus darbus pilnai tikėtinas patekimas ir išsilaikymas į TOP 5-10 sudėtingesnėse rinkose, neatmetama ir top 1-3-5 galimybė gerai daliai raktažodžių.

Darbų apimtis: iki 50 matuojamų raktinių žodžių (priklausomai nuo rinkos raktinių žodžių kombinacijų kiekis gali viršyti ir kelis šimtus) bei iki 100 svetainės puslapių paruošimas paieškos sistemoms (puslapių skaičius įtakoja kainą).

Pilną maxi planą sudaro 3 dalys:                        
1    Vidinio SEO maxi komplektas 1.200 Eur.               
2    Išorinio SEO maxi komplektas 3.600 Eur.                   
                                                 Viso: 4.800 Eur.         
3    Palaikymo planas maxi komplektas 500 Eur/mėn..
Visos kainos nurodytos be PVM (21%).                    

Planą galima užsisakyti ir atskiromis dalimis: tik vidinį, tik išorinį SEO komplektą, arba tik palaikymą.

Darbai

Kam to reikia/ką tai duoda

Kiek užtrunka ir kainuoja

Vidinio SEO darbai

Tik tai kas reikia

 

Gilus raktinių žodžių tyrimas bei svetainės struktūros sudarymas

Pagal kliento nuomonę, rinkos tendencijas, konkurentų strategijas, papildomas raktinių žodžių imtis bei mūsų patirtį atliekamas raktinių žodžių tyrimas, kurio dėka paruošiame aiškią svetainės struktūrą, atskirų sisteminių puslapių reikalavimus bei turinio plėtros bei raktinių žodžių imčių planus ir paaiškiname, kaip ir kas padės siekti norimų tikslų.

290 €

Svetainės auditas arba naujos svetainės gamybos rekomendacijos

Patikrinamas svetainės paruošimas paieškos sistemų varikliams, turinio paruošimo lygmuo ir atitikimas SEO reikalavimams, patikrinamos dažniausiai daromos klaidos bei pavojingiausios vietos. Tyrimas pateikiamas kartu su rekomendacijomis kaip taisyti klaidas ar tobulinti svetainę.

290 €

Vidinio SEO darbai bei audito parodytų klaidų taisymas (iki 100 psl)

Meta duomenų korekcijos, rekomendacijos kliento tekstų paruošimui: pozicijų siekimui bei galimų raktinių žodžių imčių plėtrai. Vidinių nuorodų optimizacija, vaizdinių failų paruošimas pagal SEO reikalavimus, „call to action“ bazinis paruošimas svetainės tikslų siekimui. Puslapių, turinio indeksacijos patikra po svetainės vidinio optimizavimo darbų.
Atliekami pagrindiniai vidinio SEO darbai, nešantys apie 70-80 % vidinio SEO duodamos naudos, bei papildomai išplečiamos raktinių žodžių imtys.

400 €

Konkurentų tyrimas

Padeda nustatyti tiesioginius ir netiesioginius konkurentus bei jų veiksmus organinėje paieškoje.

220 €

Pilnas vidinio SEO maxi komplektas   

1.200 €

Išorinio SEO darbai  

 

Išankstinis pozicijų matavimas, kliento paso bei paruoštuko užpildymas

Ši dalis padeda sužinoti dabartinę kliento padėtį internete ir tinkamai pasiruošti efektyviam išorinio SEO atlikimui.

80 €

Nuorodų rinkimas pagal SEO Spiders duomenų bazę

Apie 40 Google stebimų pastoviųjų ir periodinių išorinių šaltinių! Duombazė pastoviai prižiūrima ir testuojama. Iš jos pašalinami neefektyvūs ar kenksmingi šaltiniai (nerenkame šaltinių vien dėl skaičiaus). Periodiniai šaltiniai ne tik kelia pozicijas, bet ir gali sugeneruoti papildomą lankytojų ar skambučių srautą. Registruojamas kone didžiausias pastoviųjų patikrintų išorinių šaltinių skaičius. Registracija atliekama rankomis.

150 €

Papildoma turinio plėtra svetainėje arba išorėje (iki 8 vnt A4 formato unikalaus teksto)

Unikalaus turinio plėtra svetainėje, stiprina svetainės pozicijas ir gali daryti teigiamą įtaką Jūsų žinomumui. Tinkamai paruoštas svetainės turinys padės pritraukti daugiau lankytojų.

240 €

Nuorodų talpinimas tinklaraščiuose

Apie 15 susijusių šaltinių. Šia priemone nepiktnaudžiaujame ir kitiems nepatariame.

150 €

7+2 straipsnių talpinimas patikimuose kataloguose

Straipsnius rašo SEO žurnalistas (todėl lygis tikrai aukštesnis nei paprasčiausių SEO straipsnių). 7 straipsniai talpinami į patikimus, mūsų prižiūrimus šaltinius (tikėtina gerokai didesnė SEO nauda), likę du talpinami į mūsų atrinktus šiuo metu patikimus išorinius šaltinius. Skaitomi!!! straipsniai patikimuose išoriniuose šaltiniuose pakelia svetainės, kaip savo srities informacijos šaltinio autoritetą internete.

225 €

Nuorodų trečiųjų šalių šaltiniuose talpinimas

Taikomas labai individualiai, nes kiekvienoje srityje savitos taisyklės. Padeda greitesniam rezultatų siekimui. Privalomas siekiant aukščiausių pozicijų konkurencingose rinkose.

1675 €

Laisvasis nuorodų rinkimas pagal algoritmą

54 valandų nuorodų rinkimas pagal profesionalų ištobulintą algoritmą. Atsveriama konkurentų strategija bei surenkamos nuorodos susijusiuose šaltiniuose. Nuo 54 iki 108 papildomų, teminių, saugių šaltinių.

1.080 €

Pilnas išorinio SEO maxi komplektas  

3.600 

Iš viso visas planas kainuoja:  

4.800 €

Maxi palaikymo planas 

Rezultatų kontrolė. Trečiųjų šalių šaltinių palaikymas (maxi plano). Nuorodų rinkimas pagal algoritmą (19 val), svetainės turinio plėtra iki 6 A4 arba SEO straipsniai 6 vnt į išorinius šaltinius, išplėstinė ataskaita, kasmėnesinis vidinis auditas ir kontrolė.

500 € /mėn

Visos kainos nurodytos be PVM (21%).