Kuo naudingas galimybių įvertinimas planuojant kurtis naują svetainę?

Jei planuojate kurtis naują svetainę, elektroninę parduotuvę, reikėtų įvertinti, kad vien tik ją susikurti ir paleisti neužteks. Jei svetainė neturės lankytojų srauto - ji bus tik vizitinė kortelė internete. Todėl planuojant svetainę, reikėtų apsvarstyti, kokius interneto kanalus naudosite lankytojams į svetainę pritraukti.

Kai svetainė yra kuriama nuo nulio, pradėti žingsnius rekomenduojama kartu su SEO specialistu, ypač jei ketinate svetainę paleisti į užsienio rinką. Naudingiausia pradžioje atlikti raktinių žodžių tyrimą, kad būtų galima įvertinti konkrečios šalies rinkos potencialą internete.

Jei pasirodys, kad toje šalyje paklausos nėra - bus galima užkirsti kelią išlaidoms, kurias patirtumėte ruošiant svetainę.

Jei pasirodys, kad rinkos potencialas yra ir žinodami, kokių resursų reikia norint patekti į pirmą Google paieškos puslapį toje rinkoje, galite nuspręsti ar jums reikia naujos svetainės ar pabandyti svetainių nuomos tiekėjus ir suplanuoti išlaidas svetainės populiarinimui internete pritraukiant tikslinius lankytojus į svetainę.

 

Kuo naudingas galimybių įvertinimas jau turint svetainę?

Tyrimo metu nustačius, kad rinka kurioje veikiate yra konkurencinga, SEO specialistas atlikęs konkurentų tyrimą, gali nustatyti tiesioginius ir netiesioginius veiksmus ir įvertinti, kokių resursų reikia norint patekti į Google pirmą puslapį su jums aktualiais raktažodžiais.

Nustačius, kad rinka yra konkurencinga, išlaidos svetainei ir lankytojų pritraukimui yra tinkamos, bet sezonas prasideda greitai ir SEO rezultatai nespės dar pasijusti trumpuoju laikotarpiu, galėsime rekomenduoti Google Ads kampaniją sezono metu ar remarketingą pritraukiantį į svetainę buvusius lankytojus.

Kuriatės naują svetainę ar el. parduotuvę, norite įeiti į kitą rinką ar užsienio šalį ir nenorite aklai iššvaistyti savo pinigų? Gaukite galimybių įvertinimo pasiūlymą jau dabar! Susisiekite su mumis telefonu +370 656 87705 arba el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite telefonu+370 602 74432, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą. Neteisingas Captcha