„Google Ads“ reklama suteikia galimybes verslams pasiekti tikslinę prekių ar paslaugų pirkėjų auditoriją visame pasaulyje, jiems reikalingu metu, pačioje tinkamiausioje „Google“ paieškos sistemos vietoje. Dirbant su „Google Ads“ reklama, galima pastoviai stebėti ir matuoti reklamos investicijų naudą. Surandame optimaliausią balansą tarp išleistų pinigų ir gautos naudos verslui. „Google Ads“ kampanijos privalumas - nauji svetainės lankytojai jau pirmą reklamos kampanijos paleidimo dieną.

Kodėl mes? Turime daugiau, kaip 9 metų patirtį vykdant „Google Ads“ reklamines kampanijas, tiek su dideliais, tiek su mažais projektais, bei skirtingo pobūdžio reklaminėmis kampanijomis. Mūsų tikslas, kad Jūsų verslas būtų ten, kur Jūsų ieškos klientai. Esame oficialūs „Google Partners“, tai parodo, kad augo mūsų klientų pajamos, projektų mastai yra išsiplėtę ir sėkmingai auga toliau. Pastovus rinkos stebėjimas, pasikeitimų vertinimas, optimaliausio reklamos biudžeto pasiūlymai, korekcijos leidžia tinkamai optimizuoti „Google Ads“ reklamines kampanijas.

Iš ko susideda mokamos reklamos paslauga? Visos „Google Ads“ reklamos administravimo laikotarpiu, priklausomai nuo poreikio, pokyčių konkuruojančioje rinkoje yra optimizuojami kampanijos nustatymai, raktiniai žodžiai, stebima, jog kampanijos rezultatai atitiktų užsakovo interesus. Įsigilinę į kliento verslo ypatumus ir tinklapio turinį, paruošiame reklaminės kampanijos strategijos planą pagal „Google Ads“ sistemos reikalavimus. Atsižvelgiant į svetainės tikslus galime paruošti reklamos kampaniją:

  1. Reklama ,,Google” paieškos tinkle - siauresnei auditorijai ir konkrečioms prekių ar paslaugų kategorijom.
  2. Reklama ,,Google” paieškos ir vaizdiniame tinkle - prekės ženklo (brand) žinomumo, patikimumo didinimui.
  3. Reklama ,,Google” paieškos, vaizdiniame tinkle ir remarketingas (pakartotinė rinkodara) - siekiantiems maksimaliai išnaudoti Ads kampanijos galimybes.

Sertifikuotų „Google Ads“ specialistų paruoštas tinkamos strategijos planas leis sumažinti reklamos kaštus ir padės numatyti, kaip atvesti tikslinius lankytojų srautus bei gauti konversijas.

Kada verta naudoti mokamą reklamą?

  • Kai svetainė tik naujai sukurta.
  • Kai norima plėsti rinką užsienyje.
  • Kai norima pasiekti greitą rezultatą.
  • Kai norima padidinti įmonės žinomumą.
  • Siekiant pritraukti daugiau srauto.
  • Kai reklamuojamos sezoninės prekės ar paslaugos.
  • Siekiant sulaukti daugiau pardavimų.

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite telefonu+370 602 74432, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą. Neteisingas Captcha