Jei planuojate keisti, atnaujinti savo svetainės, elektroninės parduotuvės dizainą, ar turinio valdymo sistemą, turite žinoti, jog netinkamai įvykdytas atnaujinimas yra viena dažniausių priežasčių, dėl ko, po atnaujinimo yra prarandamos pozicijos Google ir organinis srautas. Norint, kad atnaujinimas būtų sklandus rekomenduojama tai atlikti kartu su programuotojų ar SEO specialisto priežiūra.

 

Ką svarbu žinoti norint saugiai atnaujinti svetainę?
  • Planuojant svetainės atnaujinimą su programuotojais reikėtų aptarti atnaujinimo detales ir sužinoti ar planuoja atlikti 301 peradresavimus. Jei neplanuoja - reikėtų kreiptis į SEO specialistą, dėl esamų svetainės puslapių (url adresų) peradresavimo paruošimo.
  • Planuojant keisti svetainės dizainą su SEO specialistais rekomenduojama suderinti naują dizaino versiją, kad nustatytų ar nėra pametama sename dizaine buvusių svarbių svetainės elementų, kurie galėjo stipriai įtakoti organinį srautą.
  • Jei naujoje svetainėje ketinate stipriai sumažinti tam tikrų puslapių skaičių, sumažinti turinio kiekį puslapiuose - turėtumėte žinoti, jog tai taip pat gali stipriai sumažinti organinį srautą.

 

Kas būna tinkamai atnaujinus svetainę?

Tinkamai atlikus svetainės, elektroninės parduotuvės atnaujinimą – organinio srauto kritimo neturėtų būti. SEO specialistas turi galėti įvardinti, koks svyravimas yra galimas pirmą mėnesį po atnaujinimo ir įvardinti priežastis dėl kokių puslapių praradimas yra.

 

Ko reikia norint tinkamai atlikti atnaujinimą?

Tinkamam svetainės atnaujinimui reikės:

  • Google analytics duomenų.
  • Google Search Console’s duomenų.
  • Ar visus puslapius atnaujinimo metu reikia išsaugoti?

Jei svetainės apimtis yra didelė, gali būti rekomenduojama išsaugoti daugiausiai srautą generuojančius puslapius, bei puslapius kurie turėjo nuorodas išorėje, lankomumą ir pozicijas. Jei svetainės apimtis maža - galima paruošti visų puslapių peradresavimus.

 

Kaip patikrinti ar peradresavimai buvo atlikti?

Po perkėlimo norėdami pasitikrinti, galite tai padaryti prie domeno pridedant seno URL adreso galūnes. Jei peradresavimai bus atlikti - seni URL adresai bus automatiškai nukreipiami į naujus URL adresus. Jei peradresavimai bus neatlikti bus rodomas 404 klaidos puslapis.

Svetainių atnaujinimo kontrolės kaina priklauso nuo peradresuojamų puslapių kiekio. SEO specialisto priežiūrą svetainės atnaujinimo metu galima užsisakyti kaip atskirą paslaugą.

Planuojate atnaujinti svetainę, el. parduotuvę ar keisti TVS (turinio valdymo sistemą)? Norite sužinoti ar jūsų svetainei reikalingi peradresavimai ir užtikrinti sklandų atnaujinimą neprarandant pozicijų ir organinio srauto? Susisiekite su mumis telefonu +370 656 87705 arba el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite telefonu+370 602 74432, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą. Neteisingas Captcha