Mini

Medium

Maxi

Musė

Raktažodžių tyrimas

klasikinis

išplėstinis

išplėstinis

sutrumpintas

Vidinis SEO

20 psl.

50 psl.

100 psl.

rekomendacijos

Išorinių šaltinių kiekis

virš 50

virš 100

virš 150

Apie 50

Raktinių žodžių kiekis

Iki 10

Nuo 20 iki 30

Nuo 30 iki 50

tvarkosi klientas

Trukmė

5 mėn

6 mėn

7 mėn

1 mėn

Aiški detali ataskaita

+

+

+

-

Palaikymas mokestis

250 €/mėn

400 €/mėn

500 €/mėn

-

Kaina

1.800 €

3.500 €

4.800 €

450 €

Visos SEO paslaugų kainos nurodytos be PVM (21%).

Svetainių ir elektroninių parduotuvių SEO paslaugos kaina priklauso nuo rinkos konkurencingumo ir optimizuojamų raktažodžių skaičiaus. Įvertinę kliento tikslus galime parinkti, kuris iš planų padės juos įgyvendinti. Tam tikrais atvejais, gali būti, kad standartinio Mini, Medi, Maxi, ar Musės plano neužteks, tuomet rekomenduojamas individualus optimizavimo planas.

Kokios naudos iš SEO galiu tikėtis?

Optimizavus svetainę tikslinių raktažodžių pozicijos Google paieškos sistemoje lemia gaunamą naudą, kuomet tikslinis lankytojas patenka į svetainę. Raktažodžių pozicijas lemia rinkos konkurencija, t. y., kiek jūsų ar kitų rinkos dalyvių svetainės turi labiau paruoštus atsakymų puslapius į kuriuos tikslinis lankytojas patenka. Kaip išsamiai ir naudingai puslapio turinys atsako į lankytojo vedamą frazę Google paieškos laukelyje, kiek yra sustiprintas puslapio autoritetas kuriant nuorodų tinklą internete.

Ar galiu pasidaryti pats?

Jei rinka kurioje veikiate internete yra mažai konkurencinga, raktinių žodžių paieškos yra minimalios, o konkurentai neturi tam pasiruošę išsamiai atsakančių turinio puslapių – jums gali užtekti ir minimalių pastangų.

Jei rinkoje esantys konkurentai yra pasiruošę stipriai, raktinių žodžių šioje rinkoje yra naudojama daug, o konkurentų svetainių autoritetai yra aukšti - norint juos aplenkti prireiks specialaus pasiruošimo. Nėra vieno garantuoto, konkretaus reikiamų resursų kiekio, kuris bet kurioje rinkoje duotų konkurentus lenkiančias pozicijas. SEO specialistas gali įvertinti, kokioje rinkoje konkuruojate, kokio stiprumo yra kiti rinkos dalyviai ir kokių resursų gali reikti optimizuojant svetainę. Konkurencingoje rinkoje konkuruojančios svetainės taip pat deda atsakomąsiais pastangas, siekdamos savo tikslų, todėl reikalingi pastovūs optimizavimo veiksmai priklausantys nuo rinkos konkurencijos.


Norite sužinoti SEO paslaugos kainą savo svetainei ar el. parduotuvei? Gaukite individualų pasiūlymą! Susisiekite telefonu +370 656 87705 arba el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite telefonu+370 602 74432, ar užpildykite žemiau esančią užklausą

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai. Klaida! Žinutė neišsisiųsta. Bandykite dar kartą. Neteisingas Captcha