Maxi (Tarantulas)

Maximumas, kam esame pasidarę namų darbus ir pasiruošę iš anksto. Visos privalomos vidinio SEO procedūros bei maksimalus papildomų priemonių paketas konkurentų įveikimui. Išorinio SEO atveju registruojame daugiau nei 250 Google stebimų, atrinktų ir patikimų šaltinių!

Šis 6 mėnesių planas interneto naudą suprantantiems klientams iš vidutinių bei stambesnių Lietuvos interneto rinkų, vidutinėms ar didesnėms elektroninėms parduotuvėms bei norintiems dominuoti smulkesnėse bei iškilti vidutinėse rinkose. Planas apima bene didžiausią (Lietuvos lygmeniu) išorinių šaltinių kiekį bei detalų ir profesionalų vidinį SEO.

Pirmieji rezultatai gali matytis jau po mėnesio, o atlikus darbus pilnai tikėtinas patekimas į top 5-10 sudėtingesnėse rinkose, neatmetama ir top 1-3-5 galimybė gerai daliai raktažodžių.

Darbų apimtis: apie 30-50 raktinių žodžių bei iki 100 svetainės puslapių paruošimas paieškos sistemoms (puslapių skaičius įtakoja kainą).

Pilną maxi planą sudaro 3 dalys:                        
1    Vidinio SEO maxi komplektas 750 Eur.               
2    Išorinio SEO maxi komplektas 1.819 Eur.                   
                                                 Viso: 2.569 Eur.         
3    Palaikymo planas maxi komplektas 400 Eur/mėn..
Visos kainos nurodytos be PVM (21%).                    

Planą galima užsisakyti ir atskiromis dalimis: tik vidinį, tik išorinį SEO komplektą, arba tik palaikymą.
Ambicingiausiems projektams, siekiantiems tapti lyderiais savo srityje, rekomenduojame kreiptis į mūsų vyresniuosius – www.marketrats.lt

Darbai

Kam to reikia/ką tai duoda

Kiek užtrunka ir kainuoja

Vidinio SEO darbai

Tik tai kas reikia

 

Gilus raktiniu žodžių tyrimas bei svetainės struktūros sudarymas

Pagal kliento nuomonę, rinkos tendencijas, konkurentų strategijas, papildomas raktinių žodžių imtis bei mūsų patirtį atliekamas raktinių žodžių tyrimas, kurio dėka paruošiame aiškią svetainės struktūrą, atskirų sisteminių puslapių reikalavimus bei turinio plėtros bei raktinių žodžių imčių planus ir paaiškiname, kaip ir kas padės siekti norimų tikslų

230

Svetainės auditas arba naujos svetainės gamybos rekomendacijos

 

Patikrinamas svetaines paruošimas paieškos sistemų varikliams, turinio paruošimo lygmuo ir atitikimas SEO reikalavimams, patikrinamos dažniausiai daromos klaidos bei pavojingiausios vietos. Tyrimas pateikiamas kartu su rekomendacijomis kaip taisyti klaidas ar tobulinti svetainę.

180

Vidinio SEO darbai bei audito parodytų klaidų taisymas (iki 100 psl)

Meta duomenų korekcijos, kliento tekstų paruošimas pozicijų siekimui bei galimų raktinių žodžių imčių plėtrai, vidinių nuorodų optimizacija, vaizdinių failų paruošimas pagal SEO reikalavimus, „call to action“ bazinis paruošimas svetainės tikslų siekimui.

Atliekami pagrindiniai vidinio SEO darbai, nešantys apie 70-80 % vidinio SEO duodamos naudos, bei papildomai išplečiamos raktinių žodžių imtys.

340

Pilnas vidinio SEO maxi komplektas 

 

750 €

Išorinio SEO darbai

 

 

Išankstinis pozicijų matavimas, kliento paso bei paruoštuko užpildymas

Ši dalis padeda sužinoti dabartinę kliento padėtį internete ir tinkamai pasiruošti efektyviam išorinio SEO atlikimui

15 €

Nuorodų rinkimas pagal SEO Spiders duomenų baze

Apie 50 Google stebimų pastoviųjų išorinių šaltinių! Duombazė atrinkta per daugiau nei 7 metus darbo iš daugiau nei 10,000 šaltinių. Duombazė pastoviai prižiūrima ir testuojama. Iš jos pašalinami neefektyvūs ar kenksmingi šaltiniai (nerenkame vien dėl skaičiaus).

Surenkamas kone didžiausias pastoviųjų patikrintų išorinių šaltinių skaičius. Registracija atliekama rankomis.

130 €

Turinio plėtra svetainėje (iki 6 vnt A4 formato unikalaus teksto)

Unikalaus turinio plėtra svetainėje, stiprina svetainės pozicijas ir gali daryti teigiamą įtaką Jūsų žinomumui. Tinkamai paruoštas svetainės turinys padės pritraukti daugiau lankytojų.

170 €

Nuorodų talpinimas tinklaraščiuose

Apie 15 susijusių šaltinių. Šia priemone nepiktnaudžiaujame ir kitiems nepatariame.

150 €

5+2 straipsnių talpinimas patikimuose kataloguose

Straipsnius rašo SEO žurnalistas (todėl lygis tikrai aukštesnis nei paprasčiausių SEO straipsnių). 5 straipsniai talpinami į patikimus, mūsų prižiūrimus šaltinius (tikėtina gerokai didesnė SEO nauda), likę du talpinami į mūsų atrinktus šiuo metu patikimus išorinius šaltinius.

Skaitomi!!! straipsniai patikimuose išoriniuose šaltiniuose pakelia svetainės, kaip savo srities informacijos šaltinio autoritetą internete.

130 €

Nuorodų talpinimas periodiniuose interneto šaltiniuose

Apie 40 Google stebimų šaltinių. Pagal SEO Spiders algoritmą. Periodiniai šaltiniai ne tik kelia pozicijas bet ir gali sugeneruoti papildomą lankytojų ar skambučių srautą.

110 €

Nuorodų trečiųjų šalių šaltiniuose talpinimas

Taikomas labai individualiai nes kiekvienoje srityje savitos taisyklės. Padeda greitesniam rezultatų siekimui. Privalomas siekiant aukščiausių pozicijų konkurencingose rinkose.

434 €

Laisvasis nuorodų rinkimas pagal Market Rats algoritmą

60 valandų nuorodų rinkimas pagal profesionalų ištobulintą algoritmą. Atsveriama konkurentų strategija bei surenkamos nuorodos susijusiuose šaltiniuose.

Nuo 60 iki 120 papildomų, teminių, saugių šaltinių

650 €

Ataskaita išplėstinė

Detali, išsami bei išplėsta (su šaltinių fiksavimu) atliktų darbų ataskaita (nes užsiimame ne magija, o realiais darbais, turinčiais konkrečias paskirtis).

30 €

Pilnas išorinio SEO maxi komplektas

 

1.819 

Iš viso visas planas kainuoja:

 

2.569 €

Rekomenduojame papildomai

 

 

Vidinės partnerių sistemos paruošimas

Sutinkantiems keistis reklama – siūlome sudalyvauti reklamos mainų sistemoje ir papildomai pasikelti svetainės SEO efektyvumą.

Labai rekomenduojame smulkiems verslams, atidžiai planuojantiems biudžetą.

120 €

Maxi palaikymo planas (tik įsigijusiems Maxi planą)

Trečiųjų šalių šaltinių palaikymas (maxi plano). Nuorodų rinkimas pagal algoritmą (13 val), svetainės turinio plėtra iki 6 A4 arba SEO straipsniai 6 vnt į išorinius šaltinius, išplėstinė ataskaita, kasmėnesinis vidinis auditas ir kontrolė.

400 €

Visos kainos nurodytos be PVM (21%).